Gmina Kietrz – Strona główna

Ilustracja do informacji: IV tura Wojewódzkiej Ligi Miast Opolszczyzny wkrótce w Kietrzu! Ilustracja do informacji: Idylla w Złoczowie i dramat II wojny we wspomnieniach Ireny Kościółko Ilustracja do informacji: Eugeniusz i… Lolek. Przyjaciel Karola Wojtyły gości dzisiaj w Kietrzu Ilustracja do informacji: Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Pływaniu - sukcesy kietrzan!

IV tura Wojewódzkiej Ligi Miast...

Zapraszamy wszystkich miłośników zawodów sportowych w pływaniu, na zawody organizowane w dniu 26.05.2015 na Krytej Pływalni w Kietrzu, ul Kościuszki 14
2015-05-22
czytaj dalej

Idylla w Złoczowie i dramat II...

Pamięta Kresy Wschodnie i II Wojnę Światową. Przeżyła dwie okupacje, rzeź na Wołyniu i przesiedlenie na „Ziemie Odzyskane”. Jej wspomnienia – jak większości ludzi ze wschodu II Rzeczypospolitej – to szczęście wymieszane z ogromnym żalem.
2015-05-19
czytaj dalej

Eugeniusz i… Lolek. Przyjaciel...

Urodził się w 1920 roku w Limanowej, więc jak nietrudno policzyć, obecnie ma 95 lat. Eugeniusz Mróz, szkolny kolega i przyjaciel Karola Wojtyły z wadowickiego gimnazjum na zaproszenie dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury odwiedził dziś Kietrz. O 11.00 spotkał się z uczniami Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. św. Jana Pawła II.
2015-05-19
czytaj dalej

Mistrzostwa Województwa Opolskiego...

6 maja 2015 roku uczniowie Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Kietrzu, po raz pierwszy brali udział w Wojewódzkich Finałach w pływaniu. Awans w zawodach powiatowych uzyskało siedmiu uczniów w różnych kategoriach natomiast uczestniczyło pięciu, gdyż zawody pokryły się terminem wycieczki szkolnej do stolicy.
2015-05-18
czytaj dalej
  • Baner: Stara strona

Aktualności

. Ilustracja do informacji: Zaproszenie na spotkanie "Szanse i możliwości rozwoju przedsiębiorczości na obszarach wiejskich w latach 2014 - 2020"

Zaproszenie na spotkanie "Szanse i możliwości rozwoju...

Szanowni Państwo, Samorząd Województwa Opolskiego w ramach realizacji inicjatywy „Szanse i możliwości rozwoju przedsiębiorczości na obszarach wiejskich w latach 2014 -...
. Ilustracja do informacji: STRATEGIA ROZWOJU TRANSPORTU OBSZARU FUNKCJONALNEGO PARTNERSTWO NYSKIE 2020

STRATEGIA ROZWOJU TRANSPORTU OBSZARU FUNKCJONALNEGO...

Mają Państwo realny wpływ na planowane zmiany w obszarze transportu!
. Ilustracja do informacji: IV tura Wojewódzkiej Ligi Miast Opolszczyzny wkrótce w Kietrzu!

IV tura Wojewódzkiej Ligi Miast Opolszczyzny wkrótce w...

Zapraszamy wszystkich miłośników zawodów sportowych w pływaniu, na zawody organizowane w dniu 26.05.2015 na Krytej Pływalni w Kietrzu, ul Kościuszki 14
. Ilustracja do informacji: Multimedialna świetlica w Twojej miejscowości Wygraj Pracownię Orange.

Multimedialna świetlica w Twojej miejscowości Wygraj...

Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda


Kalendarz imprez

  • Baner: Zespół szkół
  • Baner: ePUAP
  • Baner: System Powiadamiania Mieszkańców
  • Baner: GISON
  • Baner: BIP
  • Baner: Facebook
  • Baner: Partnerstwo Nyskie 2020
.