Serwis wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na Twoim komputerze.
x

Witamy w Gminie Kietrz

II Półmaraton Kietrz - Rohov 2008 - już za nami

W tegorocznym Półmaratonie Kietrz - Rohov 2008 "Podejdź z sercem do serca - Europa bez granic" udział wzięło 163 biegaczy z całego kraju, z Czech oraz z Ukrainy.

 

Zwycięzcą biegu został Jerzy Zawierucha, który przebiegł trasę w ciągu 01:10:26, czym pobity został zeszłoroczny wynik - 01:15:49. Najlepszą wśród kobiet okazała się Ewa Fliegert (01:25:13).
W załączniku poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki II Półmaratonu Kietrz - Rohov 2008 w kategorii open, wiekowej oraz w kategorii mieszkańcy Kietrza. 

Zdjęcia z II Półmaratonu - już w naszej GALERII

Zapraszamy także do Galerii Publicznej II Półmaratonu Kietrz - Rohov 2008

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom biegu, zapraszamy do Kietrza za rok.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania Panu Józefowi KOZINIE - Staroście Głubczyckiemu za wsparcie finansowe i organizacyjne.

Gorące podziękowania składamy także sponsorom imprezy, którzy przekazali środki pieniężne i pomoc rzeczową:

  • Salon Fryzjerski "EXELLENT" - Halina Kubiena
  • Apteka "CENTRALNA" - Barbara Bieniaszewska
  • Apteka "ESKULAP" - Anna i Władysław Podłowscy
  • "ELMET" s.c. - Aleksandra i Iwona Lachowicz
  • PHU "WZ" - Wojciech Zasowski Kwiaciarnia - Zdzisława i Jan Podkaliccy
  • „M – HURT” – Marta Smyk i Grzegorz Skoczylas
  • Zakład Rzeźniczo-Wędliniarski – T. Pękala & K. Dobuch
  • "BIOCHEM" - Dariusz Czyż i Stanisław Jabłoński
  • Piekarnia WYSOKA - Jan Czekański
  • Kwiaciarnia - Jadwiga i Mirosław Tomala
  • Z. U. H. - Tomasz Witek
  • P. U. H. "ROMAN" - Roman Król
  • HURT-DETAL, EXPORT-IMPORT - Edward Drzał
  • Sklep Odzieżowy "KARIA" - Aleksandra Wierzbicka
  • P.H.U. "MAG-DOM" - Wiesław Ciura
  • "AGRO - EKO" - Grzegorz i Anna Pilch
  • Firma P.U.H.P. - Urszula i Henryk Katolik
  • Firma "TOPCAR" - Jacek Olejnik
  • P.U.H. "JANTER" - Jan Cichocki
  • P.U.P.H. "PACH" - Piotr Pach
  • Firma "CARTEL" - Marek Szpunar
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "CASTOR" - Daniel Ciastoń
  • Restauracja "MIRAŻ" - Jacek Mormul
  • Restauracja-pizzeria "LUDOWA" - Mirosław Mormul
  • P.P.H. "PROMESA" - Marek Kucięba
  • SKLEP SPOŻYWCZY - Małgorzata i Rafał Chmura
  • "CHEMPEST" - Krystyna i Bolesław Kwiatkowski
  • BrainComp - A. Łamasz
  • "HYDROKAN" Sp. z o.o. - Zygmunt Bondarewicz
  • Franciszek Rasiuk - Kietrz
  • "DUDA" Materiały Budowlane - Piotr i Paweł Duda
  • Usługi Blacharsko-Dekarskie - Mirosław Nizielski
  • Rada Miejska w Kietrzu
  • Jan Staroń - P.H.P. AGRO-EFEKT Sp.z o.o Syców - Region Opole
  • Firma Handlowo-Usługowa - Mieczysław Twardowski
  • Gminna Spółdzielnia "SCH"-Danuta Kraszkiewicz-Kubasik
  • F.U.H. "SAWART" - Stanisław Sawicki 
  • Art. Biurowe, Szkolne, Papiernicze "GRAFSTAR" - Marzena Obcięty
  • Sklep "JADWIGA COLLECTION" - Jadwiga Staroń
  • AGD "KALBOF" - Leszek Kuśnierz
  • "PROSAT" - Jerzy Fojcik
  • Sklep "DOMUS" - Zdzisław Czarnecki & Stanisław Piestrak
  • F.H.P.U. "NOVENA" - Ewa Nowak
  • Sklep Spożywczo-Przemysłowy - Czesław Hutnik
  • Sklep Spożywczo-Przemysłowy - Irena Gnot
  • "WELUR-MAT" - Marian i Czesława Kut
  • Zakład Rzeźniczo-Wędliniarski "NASIENIAK" S.C. - Zbigniew Nasieniak
  • Telefony Komórkowe & Serwis - Grzegorz Pundyk
  • "DEUTSCHE BANK PBC" S.A - Grzegorz Wróbel
  • Zakłady Piwowarskie "GŁUBCZYCE" S.A. - Stanisław Konstanty
  • F.H.U. - Mieczysław Twardowski Starostwo Powiatowe w Głubczycach - Józef Kozina
  • "NAPRZÓD" Sp. z o.o. - Andrzej Adamczyk
  • Euroregion Silesia Stowarzyszenie Gmin Dorzecza Górnej Odry - Daria Kardaczyńska
  • "ALUMAST" S.A. - Zbigniew Szkopek
  • MUKS "2" - Marcin Węgrzynowski
  • Sklep Odzieżowy - Jolanta i Andrzej Czarny
  • AO Koberice
  • MGOK - Zuzanna Zapotoczna
  • Publiczne Gimnazjum w Kietrzu - Piotr Skowronek
  • Telewizja Lokalna Głubczyce - Marian Pospiszel

W prawidłowym przeprowadzeniu imprezy pomagały wolontariuszki - serdecznie dziękujemy za ciężką pracę:

  • Kinga Kraszewska
  • Anna Untan
  • Karolina Majer
  • Ewa Domachowska
  • Katarzyna Czerepak
  • Paulina Głowińska
  • Karolina Głowińska
  • Aneta Lara
  • Jagoda Kościółek
  • Karolina Kondratowicz
  • Patrycja Gaczkowska

 

Załączniki
  • Wyniki zawodów - kategoria open [pobierz]
  • Wyniki zawodów - kategorie wiekowe [pobierz]
  • Wyniki zawodów - mieszkańcy Kietrza [pobierz]
  • « powrót

    serwis zarządzany przez e-CMS © 2005
    Licznik: 2252609
    GER ENG PL