Dashboard

ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU W MIEŚCIE W CZASIE DNI MIASTA I GMINY KIETRZ 2017!

Ilustracja do informacji: ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU W MIEŚCIE W CZASIE DNI MIASTA I GMINY KIETRZ 2017!
Dni Miasta i Gminy Kietrz potrwają w tym roku od 9 do 11 czerwca. W związku z rewaloryzacją kietrzańskiego Rynku odbędą się one na Stadionie Miejskim w Kietrzu, przy ulicy Sportowej 1. Aby zapewnić Państwu komfort uczestnictwa w tym wydarzeniu, a wszystkim uczestnikom mieszkającym w pobliżu stadionu zagwarantować najdogodniejszy dostęp do swoich posesji, przedstawiamy już dzisiaj zmiany w organizacji ruchu drogowego w czasie drugiego weekendu czerwca.
Piątek 9.06.2017 r.
 
W piątek od godziny 17:00 ulica Sportowa zostanie przekształcona w drogę jednokierunkową. Wjazd na parkingi przy Stadionie Miejskim w Kietrzu oraz dojazd do posesji dla Mieszkańców ulic Młyńskiej i Nadbrzeżnej będzie możliwy tylko od strony ulicy Głubczyckiej, natomiast wyjazd od strony ulicy Długiej.
Dla wszystkich uczestników Dni Miasta i Gminy Kietrz 2017 zostaną przygotowane dwa parkingi: pierwszy za trybuną otwartą Stadionu Miejskiego w Kietrzu oraz drugi zlokalizowany na boisku treningowym za trybuną krytą obiektu. Będzie można z niego w łatwy sposób dostać się na miejsce imprezy, poprzez kładkę znajdującą się przy krytej trybunie stadionu. Dojazd do obu parkingów będzie możliwy tylko i wyłącznie drogą jednokierunkową od strony ulicy Głubczyckiej. Taka organizacja ruchu drogowego w rejonie imprezy obowiązywać będzie do zakończenia III Kietrzańskiej Nocy Klubowej, czyli do godziny 4:00.
 
Sobota 10.06.2017 r.
 
W sobotę, wzorem piątku, ruch jednokierunkowy w ciągu ulic Sportowej, Młyńskiej i Nadbrzeżnej zostanie wprowadzony od godziny 7:00.
Od godziny 9:55 do godziny 10:10 zostanie zamknięta dla ruchu droga wojewódzka 416 na odcinku od skrzyżowania z ulicą Mickiewicza do skrzyżowania z ulicą Niepodległości i Okopową. Związane jest to ze startem zawodników XI Półmaratonu KIETRZ - TŘEBOM - GRÓDCZANKI - PIETROWICE WIELKIE. Na całej kietrzańskiej trasie Półmaratonu, będą występować chwilowe utrudnienia w ruchu w momencie rywalizacji biegaczy.
 
Niedziela 11.06.2017 r.
 
Także w niedzielę w ciągu ulic Sportowej, Młyńskiej i Nadbrzeżnej zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy. Będzie obowiązywał od godziny 13:00 aż do zakończenia Dni Miasta i Gminy Kietrz 2017.
Z uwagi na wydzielenie parkingów, niemożliwe będzie zatrzymywanie się na poboczach ulic Sportowej, Nadbrzeżnej i Młyńskiej.
Przez wszystkie trzy dni trwania imprezy, nad prawidłową organizacją ruchu w rejonie Stadionu Miejskiego w Kietrzu, będzie czuwała Policja oraz Ochotnicza Straż Pożarna. Prosimy o stosowanie się do poleceń służb mundurowych.
Oprócz dwóch przygotowanych parkingów zlokalizowanych przy Stadionie Miejskim w Kietrzu, swoje samochody będzie można także zaparkować w następujących miejscach: boisko przy ulicy Reja, plac przy byłym budynku Urzędu Stanu Cywilnego przy ulicy Głubczyckiej oraz w okolicach rynku.  

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda


Kalendarz imprez

  • Baner: ePUAP
  • Baner: Elektroniczny system powiadamiania
  • Baner: GISON
  • Baner: BIP
  • Baner: Facebook
  • Baner: Partnerstwo Nyskie 2020
  • Baner: Obywatel gov pl
.