Gmina Kietrz – Strona główna

Ilustracja do informacji: Obchody 74. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego w Kietrzu Ilustracja do informacji: Wakacyjna promocja na Hydrosferze! Ilustracja do informacji: #DobryStart w Gminie Kietrz Ilustracja do informacji: Sensacyjne odkrycie na kietrzańskim Rynku!

Obchody 74. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego w Kietrzu

Zapraszamy wszystkich Mieszkańców do uczczenia 74. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Tradycyjnie 1 sierpnia o godz. 17:00 nie tylko w Warszawie zawyją syreny, zatrzymają się samochody i klaksonami przypomną nam o tej historycznej dacie.
2018-07-30
czytaj dalej

Wakacyjna promocja na Hydrosferze!

Burmistrz Kietrza serdecznie zaprasza do skorzystania z wakacyjnej obniżki cen na Krytej Pływalni Hydrosfera w Kietrzu. Promocja obejmuje dwa wakacyjne miesiące (lipiec i sierpień), a w czasie jej trwania dzieci i młodzież do 16 roku życia za godzinę pływania zapłacą tylko 4 złote!
2018-06-28
czytaj dalej

#DobryStart w Gminie Kietrz

Program „Dobry Start” to inwestycja w edukację polskich dzieci. To 300 zł jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny. Rodziny otrzymają świadczenie bez względu na dochód. To wsparcie dla 4,6 miliona uczniów. W Gminie Kietrz tradycyjne, papierowe wnioski o świadczenie będzie można składać w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej od 1 sierpnia. Od 1 lipca wnioski będzie można składać online przez stronę Ministerstwa Rodziny empatia.mrpips.gov.pl oraz przez bankowość elektroniczną.
2018-06-26
czytaj dalej

Sensacyjne odkrycie na kietrzańskim Rynku!

To prawdziwie sensacyjna wiadomość! Podczas prac prowadzonych przy rewaloryzacji kietrzańskiego rynku, natrafiono na zaginioną dotąd figurę czwartego ewangelisty - najprawdopodobniej świętego Mateusza. Figura została odnaleziona 40 centymetrów pod asfaltową nawierzchnią. Postępujące prace odkryły także ciekawe, marmurowe bloki, stanowiące prawdopodobnie elementy zdobienia dawnego ratusza. Został odkryty również zarys studni miejskiej, która znajdowała się w jego pobliżu.
2018-06-13
czytaj dalej

Aktualności

. Ilustracja do informacji: Zapraszamy na Dożynki Powiatowo - Gminne w Kietrzu

Zapraszamy na Dożynki Powiatowo - Gminne w Kietrzu

Zapraszamy na Dożynki Powiatowo - Gminne w Kietrzu
. Ilustracja do informacji: Wysokość składek na ubezpieczenie społeczne rolników w IV kwartale 2018 r.

Wysokość składek na ubezpieczenie społeczne...

. Ilustracja do informacji: Rehabilitacja lecznicza dla osób podlegających ubezpieczeniu w KRUS

Rehabilitacja lecznicza dla osób podlegających...

Powrót rolnika do czynnego życia zawodowego, oraz poprawa jego zdolności do pracy w gospodarstwie rolnym, to jedno z najważniejszych zadań, które KRUS stawia sobie jako...
. Ilustracja do informacji: Jednorazowe odszkodowanie z tytułu wypadku przy pracy rolniczej lub rolniczej choroby zawodowej.

Jednorazowe odszkodowanie z tytułu wypadku przy pracy...

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego informuje, że osoba podlegająca ubezpieczeniu wypadkowemu, chorobowemu i macierzyńskiemu może ubiegać się o jednorazowe odszkodowanie z tytułu...
. Ilustracja do informacji: K O M U N I K A T „OSTRZEŻENIE PRZED OSZUSTAMI DZIAŁAJĄCYMI NA TERENIE POWIATU GŁUBCZYCKIEGO”

K O M U N I K A T „OSTRZEŻENIE PRZED OSZUSTAMI...

Do naczelnika urzędu skarbowego w Głubczycach dotarły sygnały od mieszkańców o przestępczym działaniu nieznanych osób podających się za pracowników urzędu skarbowego...
. Ilustracja do informacji: Sekcja karate olimpijskiego w Kietrzu

Sekcja karate olimpijskiego w Kietrzu

. Ilustracja do informacji: Opolska Ścieżka Kariery

Opolska Ścieżka Kariery

Zobacz więcej informacji
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda


Kalendarz imprez

  • Baner: ePUAP
  • Baner: Elektroniczny system powiadamiania
  • Baner: GISON
  • Baner: BIP
  • Baner: Facebook
  • Baner: Partnerstwo Nyskie 2020
  • Baner: Obywatel gov pl
  • Baner: Kamera Online
  • Baner: Kietrzańska Telewizja Internetowa
  • Baner: Twitter
.